Dit is een overzicht van de inslagen van V1-bommen en V2-raketten op België met dodelijke slachtoffers. Het tabel is het resultaat van maandenlang onderzoek voor mijn boek Elke dag angst, waarover je meer info vindt via deze link.

Het overzicht van de dodelijke V-inslagen op Nederlands grondgebied vind je via deze link.

Telkens wordt de tot nu toe bekende informcover-lowresatie gegeven:

  • de datum en het tijdstip van de inslag;
  • de gemeente en de plaats van inslag;
  • de batterij die de V lanceerde en de plaats van waar dit gebeurde;
  • of het om een V1-bom of een V2-raket ging;
  • het aantal dodelijke slachtoffers, met indien van toepassing het aantal militairen onder de slachtoffers tussen haakjes;
  • het aantal gewonden.

Bij enkele inslagen kan je op de plaats van de inslag klikken om meer informatie te krijgen over dat specifieke V-bombardement. Maandelijks publiceer ik ook een lijst met de reeds besproken inslagen: Lijst 1 (december 2016), lijst 2 (februari 2017), lijst 3 (mei 2017).ant_map_large

Als er ergens niets staat ontbreken de juiste gegevens. Dit overzicht is een work in progress, dus alle aanvullingen en verbeteringen zijn welkom, via deze link.

BombeLiegeHier rechts door op de kaart te klikken vind je de link naar de kaart van alle V1- en V2-inslagen in Antwerpen. De kaart links toont de inslagen in Luik.

Datum Tijdstip Gemeente Plaats inslag Lancering V1/V2 doden gewonden
8-07-1944 03u00 Eernegem Westkerkestraat V1 3
11-07-1944 19u40 Charleroi Nalinnes V1 3 15
25-07-1944 Kortemark V1 1
27-07-1944 Reningelst De Klyte V1 1
10-09-1944 Angleur V1 15 10
12-09-1944 Herstal Rue Verscheval 1 0
23-09-1944 Brussel Steenweg op Boendaal V1 1 22
26-09-1944 07u00 Herstal Rue Adrien Cartier AA 836/3 – Hachenburg V2 17 onb.
28-09-1944 Seraing rue du Flemalle AA 836/3 of AA 836/2 – Hachenburg V2 2 21
7-10-1944 17u00 Seraing place Kuborn AA 485/1 – Burgsteinfurt V2 22 75
8-10-1944 Zwevegem Deerlijkstraat V1 3 10
9-10-1944 Mons-lez-Liège (Flémalle)  Tramhalte naar Crotteux V1 7 10
10-10-1944 Lichtervelde V1 5 3
13-10-1944 9u45 Antwerpen Schildersstraat Batt. 444 – Rijs V2 32 46
13-10-1944 16u12 Antwerpen Lange Lobroekstraat Batt. 444 – Rijs V2 14 15
14-10-1944 Temse stationsbuurt V2 9 215
15-10-1944 8u30 Wijnegem Turnhoutsebaan 471 V2 7
17-10-1944  23u30 Keerbergen Molenstraat V2? 2 4
19-10-1944 7u35 Borgerhout (Antwerpen) Fonteinstraat/ Engelselei Batt. 444 – Rijs V2 2 8
19-10-1944 12u50 Borgerhout (Antwerpen) Borgerhout, Kroonstraat/ Oedenkenhovenstraat AA 485/1 – Burgsteinfurt V2 44 98
21-10-1944 18u30 Antwerpen Dok nr. 33 AA 836/2 – Merzig V2 1 0
22-10-1944 8u13 Deurne (Antwerpen) Herentalsebaan/  Boterlaarbaan “Mestputteke” AA 485/1 – Burgsteinfurt V2 13 30
24-10-1944 2u09 Antwerpen Haantjeslei AA 836/3 – Merzig ? V2 12 31
24-10-1944 Lubbeek Pelleberg V1 1 0
24-10-1944 Herstal rue Petite Foxhalle 1
25-10-1944 8u20 Antwerpen Silsburgstraat 15 15
25-10-1944 8u40 Berchem (Antwerpen) Fruithof (school) 1 15
25-10-1944 9u30 Schriek Schriekstraat V1 1 0
25-10-1944 9u40 Wilrijk Sint-Bavostraat 3 5
25-10-1944 15u30 Bornem De Tijpel V1 2
25-10-1944 Grembergen villa De Herde V1 32
25-10-1944 15u15 Deurne (Antwerpen) Vliegveld AA 836/3 – Merzig V2 5 (5) 12
25-10-1944 Zwijndrecht Fort 4
25-10-1944 Baasrode Den Briel 5
26-10-1944 4u11 Antwerpen Tuinbouwstraat – Van Geertstraat V1 32 7
26-10-1944 16u10 Rupelmonde Geeraard de Cremerstraat  V2 10
26-10-1944 16u30 Hoboken Scheldelei 2 5
26-10-1944 Herstal rue Jean Courard V1 6 7
27-10-1944 10u21 Hoboken Hendriklei V1 10 5
28-10-1944 18u20 Antwerpen Bonte Mantelstraat AA 836/3 – Burgsteinfurt V2 71 81
29-10-1944 12u32 Wilrijk Boekstraat Batt. 500 – Burgsteinfurt V2? 9 1
29-10-1944 15u25 Lier Lisp – Café Hof van Beieren V1 5 55
29-10-1944 15u55 Deurne (Antwerpen) Van Amsterlstraat – Van Duyststraat AA 485/1 – Burgsteinfurt V2 2 9
30-10-1944 Borgworm Landen V1 5 53
30-10-1944 Herstal rue des Meuniers 1
31-10-1944 11u16 Deurne (Antwerpen) Sint-Rochusstraat Batt. 836/3 – Merzig V2 9 8
31-10-1944 20u24 Deurne (Antwerpen) Schotensesteenweg V1 16 22
1-11-1944 11u00 Ramsdonk (Hombeek) kasteel Ravenstein V1 1 1
1-11-1944 15u46 Antwerpen De Bosschaertstraat Batt. 500 – Burgsteinfurt V2 2 32
 1-11-1944  17u30 Bonheiden Vredesteinlaan V2 2  0
1-11-1944 Luik Gare de Glons V1 7
2-11-1944 15u00 Ophasselt Kerkstraat V1 1 7
2-11-1944 15u00 Geraardsbergen Ophasselt, Kerkstraat V1 1 8
2-11-1944 16u50 Mortsel Ridder Van Ranstlei V1 1 0
2-11-1944 17u55 Boechout Appelkantstraat 10-12 Batt. 500 – Burgsteinfurt V2 3 12
2-11-1944 20u08 Deurne (Antwerpen) Laar/ Kattenberg V1 3 40
2-11-1944 22u21 Antwerpen Ieperstraat AA 836/1 V2 9 38
2-11-1944 23u30 Kessel Kasteel Bist V1 4 (4)
3-11-1944 10u10 Antwerpen Grotesteenweg – Mechelse Poort V1? 2 5
3-11-1944 10u10 Linkeroever (Antwerpen) Rijselsebaan AA 485/3 V2 8 22
3-11-1944 14u45 Antwerpen Paulus Beyestraat – Tirinusstraat V1 19 23
3-11-1944 15u10 Merksem Elektrische centrale V1 5 15
4-11-1944 00u15 Hasselt Kapelstraat V1 16 30
4-11-1944 2u47 Wilrijk Heistraat V1 18 8
4-11-1944 10u18 Antwerpen Rijnkaai: Hangar 28 V1 2 18
4-11-1944 14u15 Brasschaat Hoogboomsteenweg V1 1
4-11-1944 14u52 Berchem (Antwerpen) Saffierstraat – Houtemstraat AA 485/3 V2 19 15
4-11-1944 16u30 Merksem Van Roiestraat V1 47 15
4-11-1944 20u45 Wolvertem (Meise) Lovegemstraat V1 3 4
5-11-1944 10u20 Tisselt Bormstraat V1 1 1
5-11-1944 15u15 Boechout Boshoek 37 V2 1 7
5-11-1944 15u18 Antwerpen Kielsevest V1 5 11
5-11-1944 20u30 Mechelen Schuttersvest V1 7 14
6-11-1944 13u03 Duffel Stationsstraat V1 11 54
6-11-1944 13u58 Antwerpen Gasstraat – Van Kerckhovenstraat V1 28 67
6-11-1944 15u24 Antwerpen Simonstraat – Plantin en Moretusstraat Batt. 500 – Burgsteinfurt V2 6 87
6-11-1944 16u00 Dolembreux Hayen V1 1 1
6-11-1944 16u15 La Roche-en-Andenne Halleux V1 1 1
6-11-1944 22u00 Schoten Deuzelvoetweg V1 1 1
7-11-1944 13u05 Dworp Wauweringhen 84 V1 2 5
7-11-1944 14u46 Borgerhout (Antwerpen) Borgerhout, Buurtspoorweglei 2 10
7-11-1944 14u48 Antwerpen Haven, Dokken nr. 43B V1 1 8
7-11-1944 17u00 Hoogstraten Vrijheid V2 5 50
7-11-1944 22u40 Brussel Jean-Baptist. De Cockstraat 37 V1 11 50
8-11-1944 05u00 Brussel Miniemenstraat V1 3 51
8-11-1944 17u20 Sint-Katelijne-Waver Zandstraat 29 V1 1 15
9-11-1944 8u45 Brussel Kluizenaarstraat V1 11 86
10-11-1944 0u02 Antwerpen Van Duyststraat V1 13 1
10-11-1944 10u20 Kontich Groeningenlei V1 1 (1) 25
10-11-1944 14u15 Brussel A. Fauchillestraat, Tervurenlaan V1 3 10
10-11-1944 15u50 Puurs Esendries V1 2 9
10-11-1944 18u02 Borgerhout (Antwerpen) Blijde Inkomststraat 1 3
11-11-1944 10u50 Mortsel Nieuwelei, Veldbloemstraat V1 1 1
11-11-1944 11u00 Adrimont (Verviers) Ferme Brouwers V1 1 4
11-11-1944 16u14 Antwerpen Breydelstraat V2 51 (15) 59
11-11-1944 17u04 Antwerpen Van Trierstraat V2 25 46
11-11-1944 20u10 Meer Looi V1 3 1
12-11-1944 4u01 Merksem Irislei V1? 22 3
12-11-1944 11u25 Borsbeek Boechoutsesteenweg, Oudhagenvelden 2 12
12-11-1944 12u15 Schoten Cogelslei V1 7
13-11-1944 8u25 Verviers Heusy, Bouquette V1 3 24
13-11-1944 9u10 Vorst Route de Leuveigné V1 3 3
13-11-1944 10u37 Ekeren Veltwijcklaan 2 0
13-11-1944 14u00 Berlaar Misstraat, Station V1 3 8
13-11-1944 14u00 Gooreind (Wuustwezel) Gemeentebos V1 1 4
13-11-1944 17u50 Deurne (Antwerpen) Muggenberghlei,  Herentalsebaan V1 46 34
13-11-1944 Wezemaal V1 1 35
14-11-1944 11u45 Verviers Bolland: Grétry V1 1 0
14-11-1944 13u35 Schoten Hagenlei V1 1
14-11-1944 14u50 Luik Grivegnée V1 6
15-11-1944 10u45 Izegem Bosmolens V2 6 3
15-11-1944 11u15 Boom Nachtegaalstraat V1 1 8
15-11-1944 12u15 Boom Hoek V2 9 10
15-11-1944 13u14 Jette (Brussel) De Smet de Naeyerlaan V1 2 20
15-11-1944 13u20 Saive (Luik) Champs de Pihot V1 10 10
16-11-1944 11u16 Antwerpen Durletstraat V1 38 124
16-11-1944 12u05 Antwerpen Kolonielaan V1 10 14
16-11-1944 12u39 Deurne (Antwerpen) Deurne, Legerlaan V1 8 7
16-11-1944 14u02 Antwerpen Beschavingstraat V2 12 34
16-11-1944 14u30 Sint-Job-in-‘t-Goor Beukenlei V2 3 10
16-11-1944 22u10 Buggenhout Kalkestraat 1 5
17-11-1944 8u45 Boechout Provinciesteenweg 262 Batt. 500 – Hellendoorn V2 1 6
17-11-1944 11u22 Berchem (Antwerpen) Ferdinand Coosemansstraat AA 485/2 – Burgsteinfurt V2 33 20
17-11-1944 13u43 Deurne (Antwerpen) Frans Beirenslaan V1 8 (8) 4
17-11-1944 15u00 Merksplas Huizeneinde V1 1 4
17-11-1944 17u00 Hoogstraten 5 100
18-11-1944 11u20 Lier Rolwagenstraat V2 6 30
18-11-1944 Heist-op-den-Berg Kortestraat V1 3 1
19-11-1944 5u58 Antwerpen Welvaartstraat V2 9 22
19-11-1944 9u43 Antwerpen Mechelsesteenweg Batt. 500 – Hellendoorn V2 9 (2) 31
19-11-1944 10u06 Wilrijk Slijkhoek (spoorweg) 1 0
19-11-1944 11u25 Geel Winkelomheinde V1 1 15
19-11-1944 23u00 Heist-op-den-Berg Pluishoek V1 3
19-11-1944 Grivegnée 6 42
20-11-1944 6u00 Echelle rue de 15 aout V1 2 0
20-11-1944 10u15 Berg (Tongeren) Ketsingen 2
20-11-1944 12u10 Lennik Kwakenbeek V1 3
20-11-1944 20u30 Luik la tranchée entre Visé-Haut et Berneau V1 3
20-11-1944 Luik Rue Grétry 160-164 V1 10
21-11-1944 1u30 Seraing Flémal-le-Grande, rue Profondval V1 3
21-11-1944 10u30 Waremme Hognoul V1 1 1
21-11-1944 10u37 Deurne (Antwerpen) Eksterlaar V2 3 4
21-11-1944 14u00 Seraing Jemeppe-sur-Meuse, spoorwegen V1 1
21-11-1944 15u10 Angleur rue de la Jardinière V1 1 3
21-11-1944 16u45 Luik Fléron, Micheroux V1 2 15
21-11-1944 21u15 Luik Place du Marche V1 4 20
22-11-1944 5u30 Theux V1 1 4
22-11-1944 9u15 Boncelles (Seraing) Rue Ernest Solvay V1 3
22-11-1944 10u30 Ans Rue de l’Yser V1 15 17
22-11-1944 12u05 Luik Avenue Blonden 64 V1 36 23
22-11-1944 13u45 Muizen V1 6 38
22-11-1944 18u00 Herstal le Boulevard Albert I V1 1
22-11-1944 23u00 Kontich Keizershoek 70 V1 1 3
22-11-1944 Seraing entre Rue Coke et du Chêne 1 23
23-11-1944 5u45 Wijnegem Turnhoutsebaan 281 V2 14 (9) 30
23-11-1944 7u30 Boom Kerkhofstraat, Advokaatstraat V1 2
23-11-1944 9u05 Boechout Hovesesteenweg 65 V1 1 1
24-11-1944 5u00 Luik rue Cornillon, rue Manhan V1 18
24-11-1944 6u00 Nijlen Goorkant V2 2 9
24-11-1944 9u16 Luik Saint-Laurenthospitaal V1 21 (16) 55
24-11-1944 10u13 Linkeroever (Antwerpen) V2 1 2
24-11-1944 14u00 Herstal rue Petite Foxhalle/rue Grand Puits V1 2 3
24-11-1944 17u45 Angleur rue Vaudrée, rue Verhaeren V1 1 9
24-11-1944 18u00 Grivegnée Avenue Luxembourg, rue Albert Mahiels V1 7 (1)
24-11-1944 18u30 Esneux Tilff V1 2
24-11-1944 Ninane (Esneux) V1 3 12
24-11-1944 Vottem rue Chaussée Brunehaut et des Fleurs 2
25-11-1944 2u00 Herstal Rue Faurieux V1 6
25-11-1944 9u30 Tilleur Saint-Nicolas-lez-Liège V1 4
25-11-1944 11u00 Kapellen Hoogboom, Claessensdreef V2 1 3
25-11-1944 11u30 Wandre rue des Prés V1 1
25-11-1944 12u40 Saint-Hubert Sint-Gilliskerk V1 5
25-11-1944 13u00 Luik rue Hemquin V1 3 25
25-11-1944 13u30 Trembleur (Visé) Troisfontaines V1 2 2
25-11-1944 16u05 Zwijndrecht Neerstraat (Slakkendam) V2 1 0
25-11-1944 22u45 Seraing Rue Buisson (Moulin Seeliger) 1 7
25-11-1944 Herstal Rue Fivé 3
26-11-1944 9u15 Luik Rue Fonds des Tawes V1 1 11
26-11-1944 10u10 Bassenge/Bitsingen (Luik) Rue Royale V1 2 6
26-11-1944 10u30 Deurne (Antwerpen) Van Hallestraat 5 25
26-11-1944 14u00 Bressoux (Luik) Cour Jacquet V1 7 7
26-11-1944 14u35 Brasschaat naast anti-tankkanaal V2 2 (2) 0
26-11-1944 18u35 Niel Jozef Wauterslaan V1 3 40
26-11-1944 21u10 Nessonvaux (Verviers) rechteroever Vesdre V1 3 50
27-11-1944 6u00 Wonk (Bitsingen) Basse-Cour V1 10 11
27-11-1944 10u58 Antwerpen Lange Nieuwstraat 93-101 V2 18 67
27-11-1944 11u30 Luik Rue des Buissons V1 2 20
27-11-1944 12u00 Saint-Nicolas-lez-Liège (Tilleur) rue Tout-va-Bien V1 5 16
27-11-1944 12u06 Antwerpen Teniersplaats V2 157 (29) 309
27-11-1944 17u00 Seraing Rue Pairay (achter nr. 72) 4 6
27-11-1944 21u55 Verviers Gérard Champa V1 1
27-11-1944 21u58 Sint-Katelijne-Waver Strijbroecklei 17 V1 3 0
27-11-1944 23u45 Lier Lispersteenweg over kerk V2 4 5
27-11-1944 Luik Rue Lhoneux V1 9
28-11-1944 2u00 Luik quai de la Boverie V1 4 7
28-11-1944 5u05 Seraing Rue Haute 7 4
28-11-1944 7u30 Zoutleeuw Glabbeekstraat, Geetbets V1 1 3
28-11-1944 9u32 Antwerpen Mercatorstraat V2 11 13
28-11-1944 10u00 Ougrée rue de Galilée V1 2 7
28-11-1944 10u15 Luik rue de Rocour V1 3 11
28-11-1944 10u30 Antwerpen Wetstraat 34, Regentstraat V2 11 30
28-11-1944 11u20 Merksem Gemeentepark 1 2
28-11-1944 15u10 Antwerpen Lange Kievitstraat 155-161 V2 8 13
28-11-1944 15u15 Wommelgem Laar 58-102 V1? 2 (1) 10
28-11-1944 17u10 Soumagne Micheroux, Avenue de la Coopération V1 1 8
28-11-1944 17u20 Luik Rue Général Bertrand, rue de Waremme V1 3 5
28-11-1944 19u35 Sclessin rue des Beaux Arts V1 3 22
28-11-1944 20u40 Schoten Laaglandlei 30 V2 4 0
29-11-1944 3u30 Herstal rue Jean Joseph Marclot V1 2 14
29-11-1944 9u00 Lontzen (Eupen) Gruneweg V1 1 5
29-11-1944 10u15 Puurs Coolhemdreef V2 1 1
29-11-1944 10u15 Mechelen Stassartstraat V1 24 58
29-11-1944 13u20 Leuven V1 7 60
29-11-1944 14u05 Weywertz Treinstation V1 7 (7)
29-11-1944 15u20 Luik Rue du Cointe V1 1 2
29-11-1944 18u15 Dahlem (Visé) La Saulx V1 3
29-11-1944 18u30 Luik rue de Pery V1 1 8
29-11-1944 19u15 Glain Rue En Glain V1 1 0
29-11-1944 19u30 Grâce-Perleur (Seraing) rue Adrien Materne V1 2 3
30-11-1944 1u20 Luik rue des Artisans V1 13
30-11-1944 7u55 Willebroek in de vaart V1 7 21
30-11-1944 8u40 Beigem V1 5 8
30-11-1944 11u00 Glabbeek Kapellen, Bergeveld V1 1 2
30-11-1944 12u52 Mechelen Willem Herreynstraat V1 7 13
30-11-1944 13u07 Hove Dumortierstraat 188 V1 2 10
30-11-1944 14u20 Herstal Rue JJ Maclot V1 2 3
30-11-1944 15u00 Sart (Spa) V1 4 14
30-11-1944 Seraing Rue Justice (tegenover nr. 87) 2 2
30-11-1944 Seraing Quai d’Ougrée (limite de Seraign) 1 0
1-12-1944 9u29 Merksem Caterhofstraat Batt. 500 – Hellendoorn V2 6 (6) 1
1-12-1944 12u30 Borsbeek Gebroeders Van der Auweralaan V1 2 9
1-12-1944 12u50 Merksem Speelpleinstraat,  Terlindenhofstraat AA 485/2 – Burgsteinfurt V2 8 15
1-12-1944 12u55 Niel Broek, afdamming Rupel V1 1 0
1-12-1944 13u46 Wilrijk Sorbenlaan Batt. 500 – Hellendoorn V2 2 7
1-12-1944 15u15 Linkhout (Halen) Hulshoek 17 V1 2 5
2-12-1944 4u10 Mortsel Sint-Fredericusstraat 91 V1 8 3
2-12-1944 7u50 Kortessem Steenweg Hasselt – Tongeren V1 1 2
2-12-1944 8u20 Schaarbeek (Brussel) Gasthuis en steenweg op Haacht V1 2 22
2-12-1944 14u40 Hoevenen Hoogeweg 6 Batt. 500 – Hellendoorn V2 5 36
2-12-1944 18u30 Zemst Bosstraat V1 4 1
2-12-1944 19u00 Malderen Statiestraat 71 V1 1 10
3-12-1944 5u20 Westerloo Renderstraat V2 1 (1)
3-12-1944 10u59 Deurne (Antwerpen) Van Notenstraat Batt. 500 – Hellendoorn V2 7 43
3-12-1944 15u15 Borsbeek August van Putlei AA 836/3 V2 7 40
4-12-1944 10u36 Deurne (Antwerpen) Tweemontstraat 379 V1 17 16
4-12-1944 15u15 Zichem V1 2 32
4-12-1944 15u40 Blaasveld Mechelsesteenweg V1 2 7
4-12-1944 16u15 Sint-Lenaarts Steenweg Brecht-Westmalle V2 3 24
4-12-1944 17u20 Zoerle-Parwijs 1 (1)
7-12-1944 15u30 Namen Beez AA 836/3 V2 2 45
7-12-1944 18u15 Brecht Kerkstraat V2 4 33
8-12-1944  17u20 Antwerpen Ijzerlaan, Merksemsestraat V2 6 5
9-12-1944 11u37 Antwerpen Sint-Bernardsesteenweg V2 43 93
9-12-1944 15u05 Antwerpen Meir, Sint-Katelijnevest V1? 27 45
10-12-1944 3u52 Antwerpen Beersmansstraat, V. Driessensstraat V2 12 6
10-12-1944 14u40 Lillo Onderwijsstraat V2 2
11-12-1944 12u00 Antwerpen Dokken nr. 271 V2 1 (1)
11-12-1944 18u45 Putte Grasheide: De Wolzakken V2 1 3
12-12-1944 5u30 Frasnes-lez-Buissenal (Ath) hameau de la Croisette V1 1 8
12-12-1944 16u55 Deurne (Antwerpen) Borsbeeksesteenweg 1 4
13-12-1944 3u25 Rupelmonde Broeckstraat V2 3 1
13-12-1944 11u40 Antwerpen Oosterweelsteenweg V2 1 5
13-12-1944 14u30 Sinaai Den Baas V1 1 2
13-12-1944 17u30 Bilzen Maastrichterpoort V1 5 8
13-12-1944 18u45 Tongeren Tongerhuisstraat V1 7 10
14-12-1944 9u40 Kruibeke Langestraat, Molenstraat V2 2 35
14-12-1944 11u05 Antwerpen Twee Netenstraat V2 6 23
14-12-1944 22u35 Antwerpen Kronenburgstraat V2 60 22
14-12-1944 23u00 Antwerpen Lange Doornikstraat V1 60 37
15-12-1944 4u10 Antwerpen Adm. De Boisotstraat V2 21 8
15-12-1944 10u10 Antwerpen Van de Wervestraat,  Duboisstraat V2 2 25
15-12-1944 11u50 Antwerpen Haven, Dokker nr. 217 V2 2 (1) 9
16-12-1944 7u00 Kessel Station V1 3
16-12-1944 7u03 Wilrijk Wilsonweg V1 4 4
16-12-1944 7u15 Luik rue Bois de Breux V1 1
16-12-1944 9u35 Rijkevorsel Steenweg Hoogstraten V1 1 2
16-12-1944 10u30 Seraing Rue G. Lemonnier V1 2 12
16-12-1944 11u30 Visé rue des Récollets V1 6 (3) 10
16-12-1944 11u35 Antwerpen Pothoekstraat 15 V2 7 44
16-12-1944 12u15 Saive rue Parfondvaux V1 1 2
16-12-1944 14u00 Luik rue des Glacis V1 1
16-12-1944 14u45 Antwerpen Minderbroederstraat V2 13 17
16-12-1944 14u45 Angleur rue des Ecoles V1 1
16-12-1944 15u23 Antwerpen De Keyserlei, Cinema Rex Batt. 500 – Hellendoorn V2 567 (296) 291
16-12-1944 16u35 Merksem Deurnsebaan, Sint-Bartholomeusstraat V1 3 8
16-12-1944 17u00 Brasschaat Ruiterijschool V1 10 (10)
16-12-1944 17u05 Antwerpen Twee Netenstraat V2 71 84
16-12-1944 19u00 Luik rue Hors-Château, rue Mère-Dieu V1 3
16-12-1944 19u20 Bresoux (Luik) rue de Jupille V1 27
16-12-1944 19u30 Seraing Rue Guillaume d’Orange 2
16-12-1944 19u45 Ougrée rue de Renory V1 5 (5)
16-12-1944 20u00 Herstal rue Richard Heintz V1 5
16-12-1944 Luik Vaux-sous-Chevremont V1 15
17-12-1944 5u40 Herstal rue Croix-Jurlet V1 20 87
17-12-1944 7u00 Herstal Milmort, rue du Nouveau Siège V1 1 8
17-12-1944 11u00 Luik rue Vieille Voie de Tongres 140 V1 4 36
17-12-1944 11u20 Luik rue Mathieu Polein, rue Ecoliers V1 12 22
17-12-1944 13u20 Antwerpen Kiliaanstraat 11-16, Britselei V2 11 12
17-12-1944 15u50 Beyne-Heusay (Luik) Place du Baty V1 9 (4) 30
17-12-1944 21u00 Gent Kastanje-, Sparre-, Meibloemstraat V1 1 100
17-12-1944 21u30 Flémalle-Haute (Seraing) rue Elva, rue Vandervelde V1 14 24
17-12-1944 Luik Vaux-sous-Chevremont V1 14 5
17-12-1944 Seraing Rue Guillaume d’Orange 1 1
18-12-1944 0u35 Antwerpen Lange Lozanastraat,  Solvijnstraat V1 1 7
18-12-1944 4u30 Boncelles (Seraing) rue l’Ecureuil V1 1
18-12-1944 12u30 Schoten Kanaallei Villa Wildzang 3 0
18-12-1944 13u20 Herstal rue Hayeneux V1 3
18-12-1944 14u30 Antwerpen Durletstraat V2 5 10
18-12-1944 15u05 Alken Grootstraat 1 7
18-12-1944 16u30 Deurne (Antwerpen) Schotensesteenweg,  Ertbruggestraat V1 1 0
18-12-1944 17u30 Seraing Rue Boverie 64 V1 1 15
18-12-1944 18u30 Chenée Grivegnée, Route de Herve 283 V1 3 4
18-12-1944 19u30 Boncelles (Seraing) rue Ernest Solvay V1 2 1
18-12-1944 20u25 Sint-Gillis (Dendermonde) Boomwijk, nabij fabriek Union Ramlot V1 1 10
18-12-1944 23u55 Glons (Visé) rue Lulay V1 1 2
18-12-1944 Pepinster N61 V1 35 (35)
19-12-1944 5u15 Kieldrecht V1 1 (1) 2
19-12-1944 9u00 Ougrée rue Transenster V1 1
19-12-1944 10u15 Sint-Lenaarts Houtstraat V1 6 7
19-12-1944 10u15 Seraing Impasse du Renard 71 V1 1 5
19-12-1944 12u00 Ougrée rue du Progrès 187 V1 8 3
19-12-1944 15u15 Angleur Quai des Grosses Battes V1 16 (15) 10
19-12-1944 15u45 Wandre rue Bois-la-Dame V1 9 15
19-12-1944 Herstal rue Delarge 12
19-12-1944 Luik Vaux-sous-Chevremont V1 7
20-12-1944 1u30 Luik Boulevard de la Constitution V1 10 2
20-12-1944 6u15 Ans rue du 15 Aôut V1 2
20-12-1944 7u00 Boncelles (Seraing) aan de kerk (Maison Degreye) V1 7 4
20-12-1944 13u25 Antwerpen Blancefloerstraat V2 1
20-12-1944 13u40 Antwerpen Pierenbergstraat 33 V1 12 28
20-12-1944 16u45 Herstal rue Guillaume Delarge V1 10 1
20-12-1944 20u10 Sint-Niklaas Spoorweg achter Gasmeterstraat V1 14 41
20-12-1944 23u10 Temse Fonteinstraat V1 6
21-12-1944 4u05 Antwerpen Stappaertsgasthuis V1 16 5
21-12-1944 5u03 Antwerpen Italiëlei, Rijnpoortvest V1 7 30
21-12-1944 5u20 Waarloos (Kontich) Grote Steenweg V1 5 (3) 7
21-12-1944 7u30 Beaufays (Luik) V1 1 2
21-12-1944 7u45 Borgerhout (Antwerpen) Sterlingerplein,  Vaderlandstraat V2 27 8
21-12-1944 10u20 Vorst Goudvinkstraat, rue Vanderkindere, rue Meyerbeer V1 4 31
21-12-1944 20u20 Antwerpen Haven, Leopolddok nr. 218 V1 4 1
21-12-1944 17u10 Merksplas Steenweg op Hoogstraten V1 1 2
21-12-1944 Sint-Lievens-Houtem V1 1 0
22-12-1944 0u14 Antwerpen Kon. Elisabthlei 24 V1 4 2
22-12-1944 1u15 Luik rue du Charles Morren/ Rue du Sluse V1 7 6
22-12-1944 2u05 Antwerpen Somerstraat V1 8 4
22-12-1944 3u30 Luik Place Delcour V1 2 2
22-12-1944 3u45 Herstal rue Lucien Colson 25 V1 9
22-12-1944 4u00 Esneux Crèvecoeur V1 1
22-12-1944 5u30 Bierset (Seraing) Rue de la Paix (achter nr. 61) V1 12 3
22-12-1944 7u15 Luik Rue Paradis V1 1 6
22-12-1944 12u00 Ans Rue de l’Yser V1 4 10
22-12-1944 12u58 Seraing Rue Vecquée 572 V1 1 0
22-12-1944 13u35 Lier Sluislaan/Mechelpoort V2 1 12
22-12-1944 18u35 Heist-op-den-Berg Kruispunt V2 6 4
22-12-1944 22u35 Heist-op-den-Berg Mechelbaan V1 1 10
23-12-1944 9u25 Sint-Lievens-Houtem Vlierzele V1 1 20
23-12-1944 12u20 Antwerpen Wilmarsdonk V2 1 15
23-12-1944 12u45 Zoutleeuw Ossenweg V1 1 4
23-12-1944 18u30 Bierges (Waver) hameau d’Angoussart V1 3 15
23-12-1944 19u27 Wilrijk (Antwerpen) Edegemsesteenweg V2 6 16
23-12-1944 19u30 Seraing rue Maisoon Blanche/rue Muguet V1 1
24-12-1944 8u50 Awans (Waremme) V1 2 10
24-12-1944 16u40 Kalken Mennestraat V1 2 11
24-12-1944 20u45 Ougrée quai Vercour V1 2 4
24-12-1944 21u45 Ougrée Rue de la Liberté 56 V1 2 1
24-12-1944 22u10 Luik rue Jean-Baptiste Cools V1 5 9
24-12-1944 Nijlen V2 2 6
25-12-1944 0u30 Luik rue de l’Obeservatoire V1 5 2
25-12-1944 11u00 Fize-le-Marsal (Waremme) route de Momalle V1 1 0
25-12-1944 12u30 Poppel gehucht Maarle V2 1 6
25-12-1944 16u15 Antwerpen Polderstraat 153 V2 1 3
25-12-1944 Luik V1 16
25-12-1944 Grâce-Berleur Place du Pérou V1 5 (5) 10
26-12-1944 12u00 Luik rue Burenville V1 1 25
26-12-1944 15u35 Hemiksem Abdijstraat/Devauxstraat V1 3 40
26-12-1944 17u00 Montegnée (Seraing) rue Hector Denis V1 5 15
26-12-1944 21u20 Zwijndrecht Dorp West V2 7 11
26-12-1944 Holsbeek 8 15
27-12-1944 1u15 Luik rue Joseph Horion V1 5 7
27-12-1944 6u00 Flémalle-Haute (Seraing) rue Hector Denis V1 3
27-12-1944 6u15 Floriffoux (Namen) V1 1
27-12-1944 9u30 Ougrée rue des Trois Limites V1 2 13
27-12-1944 10u45 Sint-Truiden Tramstraat 2 19
27-12-1944 10u50 Ekeren Laar 1 0
27-12-1944 11u10 Grivegnée rue du Beau-Mur V1 3 20
27-12-1944 15u55 Merksem Bredabaan 35/Vaartstraat V2 1 0
27-12-1944 15u55 Wilrijk Broeksveldplein V1 2 27
27-12-1944 18u05 Herstal rue du Tige (rue Heintz?) V1 4
27-12-1944 18u15 Halle (Kempen) Kattenberg 25 V2 2 27
27-12-1944 20u00 Angleur rue Sart Tilman V1 2 1
27-12-1944 20u30 Angleur Vormingsstation Kinkempois V1 21 (21) 15
27-12-1944 20u50 Schoten Braamstraat 223 V2 2 12
27-12-1944 Vottem rue Jolivet 1
27-12-1944 Chenée Vaux-sous-Chevremont V1 7
27-12-1944 Verviers rue Thill Lorrain V1 68 (68)
28-12-1944 2u25 Luik School V1 6 (6) 57
28-12-1944 7u30 Hollogne-aux-Pierre Chaussée de Liège V1 1 2
28-12-1944 8u00 Holsbeek centrum V1 8 35
28-12-1944 9u15 Esneux route de Poulseur V1 1
28-12-1944 9u30 Sint-Niklaas (Luik) rue de l’Hôtel Communal V1 2 15
28-12-1944 12u25 Poppel 1 7
28-12-1944 12u30 Ekeren Lindenstraat V2 1 0
28-12-1944 15u00 Magnée (Luik) rue Niton V1 6 10
28-12-1944 15u19 Antwerpen Eglantierlaan 35 V2 5 (4) 26
28-12-1944 17u32 Berchem (Antwerpen) Pretoriastraat 26 V2 4 11
28-12-1944 21u25 Linkeroever (Antwerpen) Blancefloerlaan 22 V1 6 10
28-12-1944 Seraing Rue des Six-Bonniers (au pied du terril) 2 15
29-12-1944 15u50 Seraing Rue Bouteille 105 V1 3 (2) 14
29-12-1944 16u34 Antwerpen Lombardenvest V2 41 113
29-12-1944 17u30 Seraing Rue Ferrer 52-54 V1 2 13
29-12-1944 17u45 Lubbeek Dutsel 11a V1 6 11
29-12-1944 18u10 Tilleur rue du Horloz V1 3 15
29-12-1944 22u20 Hoboken (Antwerpen) Steynstraat, Krekelstraat V1 9 20
29-12-1944 22u56 Borgerhout (Antwerpen) Kroonstraat 67 8 60
30-12-1944 1u30 Luik rue des Ecoles V1 6 8
30-12-1944 3u20 Ukkel Drossartstraat 49 V1 2 10
30-12-1944 6u05 Wijnegem Reigerstraat V1 3 0
30-12-1944 11u55 Cras-Avernas (Waremme) rue Dieudonné Tossens V1 2 2
30-12-1944 13u21 Borgerhout (Antwerpen) Wijngemstraat,  Florastraat,  Ranststraat, Poststraat Batt. 500 – Hellendoorn V2 44 125
30-12-1944 16u20 Ougrée rue Joseph Wauters 2 V1 39 (5) 19
31-12-1944 0u13 Ekeren Veltwijcklaan V1 3 2
31-12-1944 11u30 Tilff (Esneux) Heid de Maël V1 5 (2) 12
31-12-1944 14u00 Montegnée (Seraing) rue Felix Bernard V1 1 1
31-12-1944 17u00 Horion-Hozémont (Esneux) Fontaine V1 2
31-12-1944 18u35 Antwerpen Godefridiuskaai V1 1 (1) 9
31-12-1944 Seraing Rue de la Marchandise 1 14
1-01-1945 0u13 Antwerpen Groeningerplein,  Eggestraat V2 45 33
1-01-1945 11u00 Remouchamps (Spa) V1 2 1
1-01-1945 13u10 Louveigne (Spa) V1 1 3
1-01-1945 21u45 Kruibeke Molenstraat uit N-O V1 14 18
1-01-1945 22u45 Herzele Hillegem uit O V1 6 43
1-01-1945 23u45 Antwerpen Wirlijkstraat/ Sterlingerstraat V2 6 10
2-01-1945 2u45 Leuven Vital De Costerstraat V1 8 2
2-01-1945 3u45 Brasschaat Heislagsebaan 109 V1 1 3
2-01-1945 7u20 Sint-Niklaas Kasteelstraat 6 V1 1 6
2-01-1945 8u15 Meerle Steenweg Meer-Hoogstraten V2 1
2-01-1945 10u15 Mortsel Krijgsbaan 10 V1 4 10
2-01-1945 11u30 Kieldrecht Oud-Arenbergpolder V1 1
2-01-1945 13u30 Antwerpen Dokken nr. 106 V1 3 5
2-01-1945 14u00 Lillo Vestingstraat V1 1 28
2-01-1945 14u35 Antwerpen Floraliënlaan 95 V1? 2 3
2-01-1945 15u45 Hoboken (Antwerpen) Maria-Henriëttalei V1 3 23
2-01-1945 16u50 Wilrijk (Antwerpen) Doornstraat, Kleine Struisbeek 1 0
2-01-1945 22u00 Antwerpen Vrijdagmarkt V2 29 47
2-01-1945 Wonck quartier Bassecour V1 9
2-01-1945 Sint-Niklaas (Luik) rue du Pansy 186 V1 4 10
3-01-1945 10u33 Mortsel Van Dijckstraat V2 3 3
3-01-1945 14u30 Beyne-Heusay (Luik) rue de la Station V1 3 6
3-01-1945 17u10 Vorst Usine Métallurgique de Prayon V1 1 7
3-01-1945 19u50 Herstal rue Croix-Jurlet 1 0
3-01-1945 22u30 Herstal rue de la Limite V1
3-01-1945 Jupille 1
4-01-1945 0u20 Jemeppe-sur-Meuse rue des Champs V1 1 4
4-01-1945 1u30 Luik rue Fosse Crashey V1 3
4-01-1945 2u00 Lauw (Tongeren) Kleinstraat 2
4-01-1945 7u30 Luik Place Jules Seeliger V1 34 17
4-01-1945 9u00 Luik rue de l’Espérance V1 5 10
4-01-1945 13u15 Engis rue Thier Ardent/rue Reine Astrid V1 2
4-01-1945 22u57 Ekeren Kloosterstraat 7 0
4-01-1945 Tongeren Lauw 2
4-01-1945 Luik V1 23 20
5-01-1945 4u15 Luik rue du Pommier V1 5 8
5-01-1945 7u10 Jupille rue Lassaux V1 17
5-01-1945 13u20 Antwerpen Astridplein V1 14 160
5-01-1945 15u00 Seraing Cour du Val 23 V1 14 6
5-01-1945 16u15 Verviers Fabrieken Duesberg V1 7 21
5-01-1945 18u00 Luik rue du Bassin V1 24 (24) 20
6-01-1945 8u00 Luik rue Ernest Maquey V1 1 24
6-01-1945 9u42 Antwerpen Elisabethlaan V2 10 30
6-01-1945 10u50 Ekeren Militair domein V2 3 6
6-01-1945 12u25 Seraing Rue Vevquée 503 V1 2 1
6-01-1945 13u15 Halle (Kempen) Kattenberg 33 V2 1 12
6-01-1945 13u38 Antwerpen Oorderen V1 2 6
6-01-1945 15u30 Beez-sur-Meus (Namen) Route de Marche-les-Dames V1 3 2
6-01-1945 16u07 Ekeren Dorpstraat V2 5 20
6-01-1945 16u30 Borsbeek Corluylei V1 1 5
6-01-1945 Haccourt rue Beaumont V1 3
7-01-1945 16u00 Sint-Truiden Nieuw Sint-Truiden V1 2 18
7-01-1945 16u15 Luik rue Général Bertrand V1 5 25
7-01-1945 16u41 Antwerpen Kielsevest V2 1 3
7-01-1945 21u07 Wilrijk (Antwerpen) Letterkundestraat, M. Willemslaan V2 8 30
8-01-1945 7u30 Haccourt rue des Ponts V1 5 (1) 4
8-01-1945 8u15 Lanaye rue Jean Colinet V1 2 3
8-01-1945 11u49 Antwerpen Lage Hobokenstraat 1 V2 2 3
8-01-1945 15u00 Heure le Romain (Haccourt) rue Quinettes V1 1 2
8-01-1945 16u19 Antwerpen Haven, Dokken nr. 125 V2 17 15
9-01-1945 0u16 Antwerpen Steenhouwersvest 34 V2 4 5
9-01-1945 4u50 Ekeren Maria-Theresialei V1 3 3
9-01-1945 12u00 Loenhout Gehucht De Doors 1 5
9-01-1945 16u25 Beerzel Leemstraat V1 2 10
9-01-1945 20u50 Sint-Niklaas (Luik) rue Bordelais, rue du Coq V1 11 12
10-01-1945 7u15 Grivegnée rue des Moissons, rue Belleflame V1 2
10-01-1945 14u15 Antwerpen Turnhoutsebaan,  Hooftvunderlei V1 2 5
10-01-1945 14u29 Antwerpen Centraal Station V2 1 21
10-01-1945 14u30 Antwerpen Lange Lozanastraat 114-116 V1 24 34
10-01-1945 15u11 Antwerpen Groeningerplein V2 34 31
10-01-1945 15u15 Stabroek Hoogeind V2 2 5
10-01-1945 15u30 Tessenderloo Varode V2 2 10
10-01-1945 15u30 Laken (Brussel) Citroenbomenlaan (Eeuwfeeststatium) V1 1 (1) 3
10-01-1945 16u30 Breendonk Breendonkstraat V1 4 12
11-01-1945 8u30 Luik rue Grand Gagnage V1 11 30
11-01-1945 10u45 Ans rue Molinvaux V1 2 10
11-01-1945 11u30 Luik rue Feronstrée V1 33 50
11-01-1945 14u30 Ans rue Paul Jansen V1 1 10
11-01-1945 15u00 Jupille rue de la Rousselière V1 1
11-01-1945 15u26 Antwerpen Haven, Hangar nr. 28 1 5
11-01-1945 15u30 Grivegnée School Bois-de-Breux V1 13 100
11-01-1945 19u15 Amay (Huy) rue Désiré Léga V1 7 10
11-01-1945 21u13 Seraing Rue du Fort 22 V1 2 3
11-01-1945 Vottem rue Jolivet 1
12-01-1945 2u00 Mons-Lez-Liège (Esneux) rue Saule Bomel V1 1
12-01-1945 7u40 Lilloo Onafhankelijkheidsstraat 13 V1 8 0
12-01-1945 8u29 Antwerpen Vlaamsekunstlaan V1 4 4
12-01-1945 17u50 Luik Place du Roi Albert V1 3 15
12-01-1945 21u25 Stabroek Grote Molenweg V1 2
13-01-1945 0u30 Loenhout Hoogstratensteenweg, Gehucht Terbeeck V1 1 2
13-01-1945 12u30 Edegem Prins Boudewijnlaan 315 V2 2 0
13-01-1945 16u30 Sint-Katelijne-Waver Liersesteenweg 63 V2 1 25
13-01-1945 18u36 Merksem Dijk Albertkanaal V2 2 1
13-01-1945 20u45 Luik rue Saint-Léonard V1 8 20
13-01-1945 20u45 Vottem Chateau de Bernalmont V1 1 0
13-01-1945 23u00 Comblain-au-Pont hameau de Fraiture (centrum) V1 2
13-01-1945 Seraing Rue de Boncelles 2 4
13-01-1945 Seraing Paire charbonnage Colard 1 0
14-01-1945 8u30 Jemeppe-sur-Meuse rue Gustave Baivy V1 28 15
14-01-1945 11u47 Temse Doornstraat V1 4 8
14-01-1945 13u23 Alleur (Ans) rue Reine Astrid 35 V1 4 3
14-01-1945 14u15 Merksem Speelpleinstraat V2 1 15
14-01-1945 14u50 Luik rue de Joie V1 1 6
14-01-1945 15u45 Loenhout Kapelstraat V2 15 (1)
14-01-1945 22u30 Broechem Broddestraat V2 2 0
15-01-1945 11u06 Seraing rue de Boncelles, rue Aubépine V1 2 14
15-01-1945 11u30 Jalhay Vervifontaine V1 1 (1)
15-01-1945 12u37 Antwerpen Haven, Droogdok nr. 1 V2 12 8
15-01-1945 14u00 Luik rue Sainte-Julienne 58-68 V1 3 25
15-01-1945 17u45 Luik rue Douffet V1 7
15-01-1945 17u45 Luik rue Lamarck V1 5 10
15-01-1945 19u10 Boekhout Dorp, Jeukstraat V1 2 3
15-01-1945 23u08 Seraing charbonnage Collard V1 1
16-01-1945 1u50 Lilloo Fort, havenkaai V1 3 0
16-01-1945 9u30 Aartselaar Boomsesteenweg V2 11 17
16-01-1945 12u08 Antwerpen Steenbergstraat, Pompstraat V2 58 63
16-01-1945 13u23 Hoboken Scheldelei, Schroeilaan 3 0
16-01-1945 16u00 Kalloo Sint-Michielstraat V1 2 0
16-01-1945 17u20 Kruibeke Brouwerijstraat V1 1 0
16-01-1945 22u15 Essen Donkweg 4 V1 4 10
17-01-1945 7u15 Luik rue Mathieu Polain V1 8 15
17-01-1945 23u00 Essen Donkweg V1 4 5
18-01-1945 8u10 Kalmthout Leopoldstraat V1 3 13
19-01-1945 9u44 Berchem (Antwerpen) Uitbreidingstraat 1 6
19-01-1945 15u44 Antwerpen Petroleumtanks Kiel V2 8 20
19-01-1945 18u28 Antwerpen Berendrechtstraat 39-41 V2 41 81
20-01-1945 13u50 Luik rue de Tilff 402 V1 3 3
20-01-1945 14u27 Antwerpen Haven, Dokken nr. 28 V2 20 12
20-01-1945 19u27 Strombeek-Bever (Brussel) Mechelsestraat V2 2 6
20-01-1945 21u25 Antwerpen Vrijheidstraat V2 15 19
21-01-1945 19u00 Brasschaat Ploegsebaan V2 2 5
21-01-1945 20u08 Antwerpen Tavernierkaai V2 11 8
21-01-1945 20u19 Antwerpen Korte Van Ruusbroecstraat 6-8 V1 62 46
21-01-1945 21u00 Sint-Job-in-‘t-Goor Kerkelei V1 2 2
22-01-1945 5u50 Londerzeel Ursenen eigendom Graaf Spoebergh V1 1 2
22-01-1945 9u30 Weerde V1 1 11
22-01-1945 11u45 Ranst V2 2 36
22-01-1945 13u59 Ekeren Jozef Ickxstraat 1 9
22-01-1945 19u10 Beernem Den Hooie V1 1 5
23-01-1945 2u45 Burst (Erpe-Mere) wijk Dooreat V1 1 5
23-01-1945 Nieuwerkerke V2 1 36
24-01-1945 21u08 Wilrijk (Antwerpen) Koornbloemplein,  Berkenveldstraat V2 7 6
24-01-1945 Aarschot V1 2 1
25-01-1945 11u27 Antwerpen Gaststraat 56 V2 7 36
26-01-1945 12u15 Antwerpen Lange Lobroekstraat, Wielardstraat V2 5 16
27-01-1945 12u45 Antwerpen Graanhuis dokken nr. 50 V2 2 (2) 9
27-01-1945 13u00 Schelle Steenwinkelstraat V1 1 37
28-01-1945 0u21 Antwerpen Van Maerlantstraat, Osystraat V1 6 10
28-01-1945 1u15 Burcht (Zwijndrecht) Heirbaan, Kampstraat V1 4 3
28-01-1945 3u23 Antwerpen Constitutiestraat, Kerkstraat V1 6 6
28-01-1945 4u47 Antwerpen Lange Nieuwstraat, Cellebroedersstraat V1 6 3
28-01-1945 5u45 Borgerhout (Antwerpen) Sterlingerstraat, Zegepraalstraat 15 17
28-01-1945 7u10 Borgerhout (Antwerpen) Oud Strijdersstraat,  Delvastraat 14 13
28-01-1945 11u15 Antwerpen Rijnkaai Hangar 26 V2 2 7
28-01-1945 11u55 Schoten Ruysbroekplein V1 1 0
28-01-1945 20u30 Beersem Kerkstraat V2 1 (1) 0
28-01-1945 23u30 Rijmenam Tramstation V1 2 7
29-01-1945 12u00 Wommelgem Moffenhoeve 1 10
29-01-1945 13u55 Antwerpen Haven, Staatsburgdok V2 1 9
29-01-1945 15u30 Brasschaat Kazerne Général Gillain (Cavalerieschool) V2 1 2
29-01-1945 16u30 Lubbeek Herendaal, Bellenberg V1 5 2
29-01-1945 Anderlecht (Brussel) gasthuis 2 148
30-01-1945 14u04 Antwerpen Schelde, Hangar 24 V2 4 1
30-01-1945 15u14 Linkeroever (Antwerpen) Beatrijslaan V2 1 0
31-01-1945 Wijnegem Turnhoutsebaan V1 31 (3)
31-01-1945 7u30 Kapellen Koning Albertlei V1 1 0
31-01-1945 7u50 Hove Boechoutsesteenweg 82 V1 1 8
31-01-1945 11u30 Hove Leliestraat V2 1 6
31-01-1945 13u05 Berchem (Antwerpen) Grotesteenweg 374 V1 5 20
31-01-1945 13u06 Borgerhout (Antwerpen) F. De Vriendtstraat, Bouwhandelstraat 1 8
31-01-1945 13u20 Lier Australiëlaan 1-4 V1 4 26
31-01-1945 14u04 Antwerpen Ringlaan V1 1 20
1-02-1945 0u15 Schoten Lod. Janssenstraat 31 V1 6 14
1-02-1945 3u27 Merksem Bredabaan 781-783 V1 9 1
1-02-1945 4u40 s Gravenwezel Herberg De Vogelzang, Wijnegemsesteenweg 91 V1 6 1
1-02-1945 7u15 Oupeye (Haccourt) rue Cockroux V1 1 4
1-02-1945 8u15 Kalmthout Cuylitshof V1 8 (8) 10
1-02-1945 9u15 Brasschaat Hoogboomse Steenweg, Hooge Caert V1 8 18
1-02-1945 13u00 Hoogstraten Sint-Lenaertse Steenweg 16 V1 6 1
1-02-1945 14u19 Antwerpen Tweelingenstraat 76-78 V1 2 15
1-02-1945 14u25 Oelegem Knodstraatje 4 V1 2 4
1-02-1945 15u19 Berchem (Antwerpen) Hilda Ramstraat 34 V1 3 3
1-02-1945 16u05 Tremeloo Kruis V1 1 14
1-02-1945 18u40 Antwerpen Lange Herentalsestraat 7-9 V2 6 21
1-02-1945 21u45 Ukkel (Brussel) Beeckmanstraat 62-64 V1 11 48
1-02-1945 20u49 Antwerpen Haven, Dokken nr 158 V1 1 1
2-02-1945 10u55 Antwerpen Haven, Dokken nr 38 V1 2 6
3-02-1945 2u40 Antwerpen Terninckstraat 22 V1 2 5
3-02-1945 6u39 Antwerpen Sint-Michielstraat, Sint-Michielkaai V1 25 19
3-02-1945 7u50 Kruibeke Hollestraat (Sterhoek) V1 2 5
3-02-1945 10u00 Rocour (Ans) rue du Village V1 4 10
3-02-1945 11u00 Uitbergen (Berlare) Donck V2 3 30
3-02-1945 14u27 Borgerhout (Antwerpen) Buurtspoorweglei V1 1 1
3-02-1945 15u38 Deurne (Antwerpen) Plankenbergstraat 117-121 V2 16 18
3-02-1945 15u38 Mortsel Armand Segerslei V1 1 0
3-02-1945 22u14 Hoboken Commanant Weynsstraat 30 V1 24 10
3-02-1945 Seraing Us. D’Ougree-Marihaye 2 0
4-02-1945 6u30 Kapellen Franse weg V1 2 1
4-02-1945 17u39 Antwerpen Delinstraat 24-30 V1 11 31
4-02-1945 20u25 Hove Lintsesteenweg, Weldadigheidstraat V1 4 14
4-02-1945 22u49 Antwerpen Noorderlaan V1 2 (2) 1
4-02-1945 23u15 Schoten Horts Kasteel Vordensteyn V2 1 0
5-02-1945 6u15 Leopoldsburg Stadiumstraat, Voetbalstraat V2 6 (5)
5-02-1945 9u50 Merksem (Antwerpen) Eigenheerdstraat 37 V1 8 50
5-02-1945 11u50 Vremde Weverstraat V2 4 25
5-02-1945 12u39 Antwerpen Van Stralenstraat V1 15 22
5-02-1945 13u30 Vremde Broechembaan 2 V1 1 0
5-02-1945 14u30 Sint-Katelijne-Waver Akelei 9 V1 1 2
5-02-1945 14u45 Wilrijk (Antwerpen) Schoonselhof V1 1 3
5-02-1945 16u00 Heerle (Hoogstraten) Minderhout 9 V1 1 2
5-02-1945 16u30 Kapellen Station V1 6 20
6-02-1945 11u16 Berchem (Antwerpen) L. De Koninckstraat, Mevr. Courtmansstraat V1 8 7
6-02-1945 13u33 Antwerpen Plantin en Moretuslei 145-147 7 33
6-02-1945 15u25 Wilrijk Boomsesteenweg V2 2 4
6-02-1945 16u30 Antwerpen Ankerrui V1 3 17
6-02-1945 16u30 Wiekevorst Wittegracht V2 1 0
7-02-1945 9u15 Schoten brug 12 V1 7 2
7-02-1945 18u33 Antwepen Pothoekstraat 72-74 V1 10 35
7-02-1945 21u40 Antwerpen Nijverheidstraat 11-13 V1 62 88
8-02-1945 19u00 Kalmthout Geleg V1 1 0
8-02-1945 Kessel-Lo (Leuven) Martelarenlaan V1 7 7
9-02-1945 6u00 Schelle Steenwinkelstraat V1 1 13
9-02-1945 9u45 Lier Berlaarsteenweg, Hertog Janstraat (nu Neerloop) V1 11 14
9-02-1945 14u10 Zwijndrecht Fortlaan V1 6 10
10-02-1945 3u00 Essen Middenstraat V1 1 15
10-02-1945 9u30 Deurne (Antwerpen) Krijgsbaan, Kleine Wommelgemsesteenweg V1 5 0
10-02-1945 12u47 Deurne (Antwerpen) Van Lissumstraat 1 3
10-02-1945 23u00 Elsene (Brussel) Brugmanlaan V1 11 44
11-02-1945 10u00 Antwerpen Della Faillelaan V2 3 8
11-02-1945 23u20 Eigenbilzen Dorp V1 1
12-02-1945 9u19 Wilrijk Kon. Elisabethstraat V2 9 10
12-02-1945 12u30 Antwerpen Haven, Dokken nr. 131 en 133 1 0
12-02-1945 12u43 Deurne (Antwerpen) Meyersstraat 3-4 V1 1 7
13-02-1945 8u15 Kapellen Sevenhanslei V1 6 10
13-02-1945 10u10 Brasschaat Sint-Michielscollege V1 15 (8) 1
13-02-1945 11u15 Kalmthout Gasthuis V1 5 17
13-02-1945 16u52 Merksem Borrewaterstraat 28 en 32 V2 11 60
13-02-1945 20u09 Antwerpen Kruishofstraat 1 22
14-02-1945 10u15 Ranst Keer V1 1 6
14-02-1945 11u45 Hoboken (Antwerpen) Petroleuminstallatie III  V2 14 11
14-02-1945 12u10 Brasschaat Polygoon Wipstraat V2 2 42
14-02-1945 14u21 Mortsel Vredebaan V2 11 20
14-02-1945 21u45 Kapellen Kapelsestraat V1 4 17
15-02-1945 11u20 Sinaai V1 1 3
15-02-1945 11u30 Lokeren Bergendries 659 V1 1 4
15-02-1945 14u40 Schelle Steenwinkelstraat V1 7 10
15-02-1945 14u50 Antwerpen Duinstraat 55-57 V1 20 115
16-02-1945 1u16 Merksem (Antwerpen) Kroonlaan 26, Sint-Lutgardisstraat V1 7 8
16-02-1945 3u50 Berendrecht Zoutestraat 1 V1 2 0
16-02-1945 6u48 Oorderen (Antwerpen) Oordersestraat V1 10 8
16-02-1945 8u59 Antwerpen Wetstraat, Regentstraat V1 13 16
16-02-1945 9u10 Antwerpen Haven, Dokken nr. 273 3 3
16-02-1945 23u40 Schilde Schoolstraat V1 5 18
17-02-1945 1u11 Antwerpen Italiëlei, Geulincxstraat V1 3 5
17-02-1945 7u10 Oorderen (Antwerpen) Spekweg V1 1 0
17-02-1945 12u52 Antwerpen Haven, Noorderlaan 2 11
17-02-1945 13u44 Antwerpen Lange Scholiersstraat 60 en 70 10 39
17-02-1945 17u24 Antwerpen Zurenborg 6 5
17-02-1945 23u15 Schoten Pletterijstraat 5 V1 1
18-02-1945 4u30 Lier Berlaarsesteenweg 161-165 V1 4 4
18-02-1945 5u05 Deurne (Antwerpen) Ter Rivierenlaan 87 V1 5 25
18-02-1945 12u44 Antwerpen Lombardenvest V1 15 52
18-02-1945 15u05 Mechelen O.L.Vrouwstraat, Zoutwerf V1 4 20
18-02-1945 22u02 Antwerpen De Beuckerstraat 39-41 V1 22 54
18-02-1945 Burcht (Zwijndrecht) Zwijndrechtsestraat 1
19-02-1945 6u10 Kalloo Molenwijk V1 1 0
19-02-1945 12u28 Antwerpen Staatsburgerdok (in het water) V1 7 9
19-02-1945 13u53 Antwerpen Kazerne Luchtbal V1 2 7
19-02-1945 14u15 Kontich Transvaalstraat 18 V1 2 23
19-02-1945 14u22 Antwerpen Lange Lobroekstraat,  Dijlestraat, Weilandstraat V1 11 22
19-02-1945 14u25 Burcht Zwijndrechtsestraat 158 V1 1 5
19-02-1945 17u55 Burcht Antwerpsesteenweg 53 V2 1 15
20-02-1945 10u00 Bonheiden Putsesteenweg V1 3 18
20-02-1945 10u37 Oorderen (Antwerpen) Ordampolder 12 15
20-02-1945 11u40 Borgerhout (Antwerpen) Schoenstraat V1 4 25
20-02-1945 16u00 Meerle Heerle V1 1 3
21-02-1945 7u25 Antwerpen Cenrtraal Station V1 7 180
21-02-1945 7u30 Brasschaat Gayotdreef V1 2 0
22-02-1945 22u00 Meerle Werkhoven V1 3 3
23-02-1945 3u30 Berchem (Antwerpen) Mechelsesteenweg 271-273 V1 35 (31) 2
23-02-1945 10u10 Hoevenen Hoogeweg 54-56-58 V1 4 2
23-02-1945 15u05 Mortsel Antwerspestraat V1 3 15
23-02-1945 1u30 Wachtebeke V1 1 8
23-02-1945 15u15 Antwerpen Dokken hangar 273 V1 1 3
24-02-1945 3u00 Kasterlee Goor 25 V1 3 0
24-02-1945 17u30 Antwerpen Kanunnik Peetersstraat V2 1 5
25-02-1945 5u47 Antwerpen Bisschopstraat 17 V1 1 10
25-02-1945 9u25 Merksem (Antwerpen) Lange Bremstraat (Melgeshof) V1 7 (7) 25
25-02-1945 10u00 Westmalle Brechtsesteenweg V1 8 11
25-02-1945 16u00 Borgerhout (Antwerpen) Borsbeekstraat V1 4 8
26-02-1945 0u01 Borgerhout (Antwerpen) Turnhoutsebaan, Laar V1 6 4
26-02-1945 1u29 Merksem (Antwerpen) Houthulststraat 7 en 17 V1 5 10
26-02-1945 3u30 Merksplas Heikant V2 7 0
26-02-1945 6u30 Rijkevorsel Steenweg Oostmalle V1 3 2
26-02-1945 8u35 Antwerpen Ieperstraat, Brusselstraat  AA 485/2 – Burgsteinfurt V2 3 69
26-02-1945 9u00 Niel Hellegat, Boomsestraat V1 7 18
26-02-1945 9u30 Nijlen steenweg naar Bouwel V1 2 13
26-02-1945 16u50 Emblem Ranstersteenweg V1 3 4
26-02-1945 18u00 s Gravenwezel Wijnegembaan 71 V1 5 2
27-02-1945 14u15 Rijkevorsel Oude Baan V1 2 1
27-02-1945 15u29 Borgerhout (Antwerpen) Borsbeekstraat 9 4 7
27-02-1945 20u34 Antwerpen Korte en Lange Klarenstraat V2 13 19
28-02-1945 10u52 Deurne (Antwerpen) Meeuwenhoflei 40-42 V1 5 86
28-02-1945 12u10 Kalmthout 8 Zaligheden V1 9 34
28-02-1945 12u45 Doel Prosperpolder V1 6 3
28-02-1945 18u00 Berendrecht Steenhovenstraat V1 1 6
28-02-1945 Hoei Amay V1 7 7
1-03-1945 8u50 Westmalle Sanatorium Lyssie Marsely V1 10 12
1-03-1945 10u55 Mortsel Omheiningslei V1 1 10
1-03-1945 13u38 Duffel Oude Liersebaan V1 5 36
3-03-1945 Denderbelle Bertstraat V2 5
4-03-1945 8u58 Antwerpen Tabaksvest V1 1 10
4-03-1945 Willebroek Blaasveld V1 6 39
6-03-1945 22u00 Essen Heuvelplein V1 14 6
6-03-1945 23u04 Antwerpen Sint-Jozefstraat 50-54 V2 36 (19) 65
7-03-1945 13u17 Borgerhout (Antwerpen) Turnhoutsebaan, Kroonstraat 5 2
7-03-1945 15u58 Antwerpen Korte Herentalsestraat 4 19
7-03-1945 19u22 Lier Dahlialaan 45 V1 13 15
7-03-1945 Brussel Het Frans gasthuis (?) 16 25
8-03-1945 4u38 Mortsel Molenstraat 7 V1 31 65
8-03-1945 6u02 Wintam (Bornem) Frans De Laetstraat V1 18
8-03-1945 8u59 Antwerpen Solvijnsstraat 8 15 24
8-03-1945 13u15 Boom Varkensmarkt V2 3
8-03-1945 16u26 Peulis (Putte) Veldweg V1 2 10
8-03-1945 16u54 Deurne (Antwerpen) Van Lissumstraat, Van Havrelei 5 7
8-03-1945 19u46 Hoboken Sint-Bernardsesteenweg 967-971 6 6
8-03-1945 Sint-Katelijne-Waver Sint-Jozefparochie V1 2
8-03-1945 Merksplas V1 1 25
9-03-1945 19u23 Wilrijk Fort VI-straat 1 0
10-03-1945 8u54 Hoboken Hollebeekstraat,  Coöperatielaan V1 2 1
10-03-1945 15u15 Antwerpen Jan Van Rijswijcklaan 142 1 9
11-03-1945 13u04 Antwerpen Haven, Dokken nr. 29 2 7
11-03-1945 Burcht Kerkstraat/Kloosterstraat 2
12-03-1945 19u10 Deurne (Antwerpen) Van Weselestraat 117 11 53
14-03-1945 18u14 Antwerpen Acacialaan 14 Batt. 500 – Hellendoorn V2 1 2
14-03-1945 Berchem (Antwerpen) Campenhoutstraat,  Berthoutstraat 12 11
14-03-1945 Borsbeek Robianostraat  V2 16 24 (2)
15-03-1945 8u00 Brasschaat Bredabaan 323 V2 7 74
16-03-1945 10u00 Turnhout Kastelein  Twente V1 10 27
16-03-1945 10u10 Antwerpen Haven, Droogdok nr. 10 5 6
19-03-1945 11u15 Burcht (Zwijndrecht) Seefhoek Batt. 500 – Hellendoorn V2 7 8
19-03-1945 16u05 Wilrijk Boomsesteenweg 325-327 Batt. 500 – Hellendoorn V2 4 4
21-03-1945 3u03 Antwerpen Zandvlietstraat 51 14 13
22-03-1945 Kieldrecht V1 14 (1)
24-03-1945 22u52 Ekeren, Statiestraat 1 1
27-03-1945 9u22 Antwerpen Montignystraat, Kielsevest 13 35
27-03-1945 22u45 Mortsel Antwerpsestraat, Lieven Gevaertstraat V2 23 20
28-03-1945 8u35 Lier Hulststraat 1-3 V1 2 2
29-03-1945 3u30 Kalmthout Hoek V1 5 (5) 12

BewarenBewaren

Advertenties